Lookatme.lt kaip ir dauguma kitų kompanijų, renka duomenis apie Jus. Šiuos duomenis mes naudojame tam, kad įsitikintume teikiamų paslaugų kokybe, atrinktume Jums naudingą informaciją, be to, tai leidžia mums tobulėti, kad galėtume siūlyti prasmingas ir naudingas paslaugas ateityje.

Rinkdami ir naudodami Jūsų duomenis, Lookatme.lt visada vadovaujasi šia privatumo politika. Siekiame pateikti informaciją kaip galima aiškiau, bet, jei visgi iškils klausimų, susijusių su mūsų privatumo politika, visada galite kreiptis adresu info@lookatme.lt

Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti Jūsų asmens duomenų naudojimą, ir mes užtikriname galimybę jomis pasinaudoti. Mums yra labai svarbu leisti Jums pasinaudoti šiomis teisėmis, todėl siūlome skirti laiko ir perskaityti šią privatumo politiką. Jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų, nedvejodami kreipkitės į mus.

Kas mes esame?

Rusnė Raguckaitė vykdanti individualią veiklą (1089403).

El.paštas: info@lookatme.lt

Kokius ir kaip duomenis mes renkame?

Kai jungiatės prie svetainės

Slapukų (angl. „cookies”) pagalba mes renkame informaciją apie tinklalapyje lankytojų praleistą laiką. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą bei nustatymus. Kiti slapukai yra naudojami tam, kad galėtume stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus. Tokių duomenų rinkimo tikslas yra lankytojų elgesio analizė siekiant gerinti lankymosi svetainėje patirtį. Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti.

Jūs galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

http://www.youronlinechoices.com/

Kai Jūs registruojatės

Kai registruojatės www.lookatme.lt svetainėje ir sukuriate savo profilį, mes prašome iš Jūsų tokių duomenų: vardo, pavardės, slaptažodžio, e-pašto adreso.

E-pašto adresas reikalingas profilio sukūrimui, informacijos pateikimui, slaptažodžio atnaujinimo tikslais.

Kai papildote informaciją Jūsų sukurtoje paskyroje

Siekdami atrinkti Jums geriausiai tinkančius pasiūlymus ar vykdyti prekių pristatymą, prašome pateikti papildomą informaciją, pvz. telefonas, miestas.

Kiek laiko mes laikome bei saugome Jūsų informaciją?

Slapukai. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Paskyros informacija.Duomenis naudojame tiek laiko, kiek galioja Jūsų paskyra. Ištrynus paskyrą laikome tik informaciją, susijusią su transakcijomis. Šie duomenys yra laikomi 5 metus, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Rinkodara

Informaciją vartotojams mes pateikiame keliais skirtingais būdais,( SMS, Push notification, e-mail). Pasirinkdami sutikimą su informacija bei paspausdami jį žymintį mygtuką, Jūs duodate sutikimą gauti reikalingą ir, tikimės, naudingą informaciją iš mūsų. Jūs galite bet kada atšaukti nustatymus arba gavę naujienlaiškį, naujienlaiškio apačioje bei atsisakyti gauti informaciją, o po kiek laiko galite ir vėl duoti sutikimą informacijos gavimui Jūsų pasirinktais informacijos kanalais.

Su kuo mes dalinamės informacija.

Surinkta informacija mums yra labai svarbi ir su ja mes elgiamės atsakingai.

Siųsdami elektronines žinutes, mes naudojamės Mailer kompanijos paslaugomis. Šiai įmonei mes pateikiame tik e-pašto adresą bei organizacinėmis (sutartimis) ir techninėmis (šifruoti duomenys) priemonėmis užtikriname, kad šie duomenys nebus atskleisti kitiems asmenims.

Jūsų teisės?

Jūs turite ir galite pasinaudoti šiomis teisėmis:

• Susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis. Prisijungę prie savo paskyros smilga-beautylab.lt, galite susipažinti su apie Jus surinkta informacija;

• Prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis siųsdami laišką info@lookatme.lt

• Prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis. Jūs galite kreiptis į mus adresu info@lookatme.lt ir mes nedelsdami ištrinsime duomenis apie Jus. Pažymime, kad duomenys bus ištrinti tik tuo atveju, jeigu sutaps e-pašto, kuriuo buvo registruotasi ar vykdomi pirkimai ir kuriuo išsiųstas prašymas, adresai;

• Jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Jūs galite atšaukti sutikimą tvarkyti duomenis rinkodaros tikslais rašydami šiuo adresu info@lookatme.lt

•Atšaukti sutikimą prenumeruoti naujienlaiškius galima paspaudus gautame naujienlaiškyje nuorodą „Atšaukti prenumeratą”.

• Perkelti duomenis į elektroninę laikmeną. Prisijungę prie aplinkos (paskyros) Jūs galite bet kada eksportuoti duomenis į perskaitomą elektroninį formatą.

Teisė pateikti skundą. Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

Platesnė informacija apie Asmens duomenų apsaugą https://www.ada.lt/go.php/Asmens-duomenu-apsaugos-reforma641

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.
    Gerai Politika