LOOKATME ženklas įkurtas 2016 metais. Už šio ženklo slypi kūrėja Rusnė, kurios tikslas atrinkti tokius drabužius, kurie kalbėtų moterims ir apie moteris, apie seksualumą ir mūsų, moterų, bendrystę bei galingumą.

Mes savyje nešame galingumo, moteriškumo ir bendrystės jausmą, raginame svajoti ir siekti savo slapčiausių norų, skatiname atsiskleisti kūryboje bei gyvenime ir sužadinti savo tikrąjį moteriškumą.

Drabužiai ir deriniai – skirti moterims, norinčioms kurti, spindėti nuo meilės sau, atskleisti savo moteriškumą ir mėgautis gyvenimu visa širdimi. Ir toms, kurios nori būti matomos, atnaujinti savo garderobą įtraukiant daugiau originalių suknelių bei puoštis išskirtiniais kūriniais.

Mūsų drabužių išskirtinumą užtikrina pasaulyje žinomi prekiniai ženklai ir kūrėjai, kaip Elliatt, Keepsake the Label, For Love & Lemons, Finders Keepers the Label ir kt.

Įkvėpti turimų kūrėjų kūriniais, nestandartiniais ir išskirtiniais sprendimais – norime garsiau kalbėti apie seksualias ir moteriškas moteris: seksualiai jaustis nėra gėda, nėra nepatogu ar vulgaru, mes skatiname taip jaustis ir puoštis kasdien, tikime, kad nebūtina laukti ypatingos progos suknelei ar kitam deriniui, nes kiekvieną dieną galime paversti ypatinga ir nepamirštama – mes esame apie tokias moteris!

Mūsų klientės už savo pasiekimus, už drąsą, už buvimą nuostabiomis moterimis, mamomis, dukromis apsidovanoja save – LOOKATME išskirtiniais vardiniais drabužiais. Ir jos žino, kad su tokiu drabužiu – daugiau nieko kito gatvėje, vakarėlyje ar darbo susitikime nesutiks. Mūsų drabužiai yra išskirtiniai ir atrinkti pasitelkiant aukščiausios kokybės rodiklius ir remiantis mums svarbiomis vertybėmis.

Pasidovanok sau galingumą, moteriškumą bei seksualumą – kurk nepamirštamas gyvenimo akimirkas su LOOKATME!

 

Žinutė nuo LOOKATME įkūrėjos Rusnės:

„Mieloji, noriu, kad Tu būtum pasitikinti savimi, siektum savo svajonių ir atskleistum savo moteriškumą. Aš esu čia tam, kad galėčiau padėti Tau jaustis geriausia savo versija.

Todėl mano kurtuose, moteriškumo bei seksualumo kupinuose, namuose, jauskis patogiai, naršyk suknelių galybėse, mintyse matuokis visas mūsų grožybes ir įsivaizduok, kaip kiekvienas drabužis atskleidžia geriausias Tavo savybes bei suteikia begalinę meilę sau.

 Apkabinu!”

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.
    Gerai Politika